טפסי הסכמה מדעת לניתוחים
ניתוח הסרת נגע 
ניתוח בשיטת מוס
ניתוח מוס  (רוסית)
ניתוח הסרת נגע (רוסית)
האם הניתוח כרוך בתשלום?
ניתוח בשיטת MOHS נמצא בסל הבריאות, ומוכר על ידי הביטוחים המשלימים של קופות החולים. בנוסף, ניתוחי MOHS מוכרים על ידי הביטוחים הפרטיים השונים, וממומנים על ידם, לאחר קבלת אישור לניתוח. נושא זה יוסבר במלואו במהלך הפגישה.

 

מה מצב התור?
התור לניתוח נקבע בדרך כלל על פי דחיפות המקרה, נוחותו של המטופל ועל בסיס " כל הקודם- זוכה". צוות המרפאה יעשה כל שביכולתו לתת תור זמין ובהקדם, לביקור הייעוץ ולניתוח.

 

היכן נערך הניתוח?
חדר הניתוח והמעבדה ממוקמים במרכז הרפואי "רמת אביב" הנמצא באזור קניון רמת אביב, רחוב ברודצקי 43 . הביקורת לפני ואחרי הניתוח יבוצעו במרפאות בתל אביב ואשדוד . להוראות הגעה מפורטות , יש להקיש על " כיצד להגיע?" בראש העמוד. או לקבל בלחיצה על הקישור הבא :

 

מי זכאי לניתוח?
ניתוח MOHS נמצא בסל השרותים של משרד הבריאות. דר' תמיר נמצא ברשימת הרופאים המומחים המוכרים על ידי הביטוחים המשלימים של קופת החולים הכללית
( כללית מושלם),  וקופת חולים לאומית ( לאומית ועוד ). כמו כן משמש דר' תמיר כרופא הסכם בכל חברות הביטוח הפרטיות ( הראל, דקלה, הפניקס, צוות, מגדל, כלל, מנורה ועוד) . לחברי "כללית מושלם" ו" לאומית ועוד" קיימת השתתפות עצמית קטנה בעלות הניתוח, אשר משולמת לבית החולים ביום הניתוח.

 

כיצד יוצרים קשר?
באם קיבלת הפניה על ידי רופא לניתוח הרחקת גידול עור סרטני, או באם הנך מעונין/ת בפגישת ייעוץ, ניתן לקבוע תור לפי מספר הטלפון בתחתית העמוד. הוראות הגעה מפורטות ניתן לקבל על ידי לחיצה על " צור קשר" בראש העמוד או בלחיצה כאן .
 

הסבר על הנוהל לניתוחי מוס

 
מרכז רפואי רמת אביב, ברודצקי 43, תל אביב
                טלפון 035278448